O mnie

ja-150x150Serdecznie witam Cię na moim blogu.  Stworzyłam go specjalnie  dla osób, które kochają życie. Żyją z pasją. Rozwijają się i spełniają marzenia. Chcą żyć długo, w dobrym zdrowiu, robiąc to co kochają.

W życiu nie chcą wegetować, ale korzystać z każdego dnia.W pełni wykorzystują swój potencjał, aby żyć szczęśliwie.

Od pewnego czasu staram się żyć tak jakby każdy dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny, tak jakby był moim ostatnim dniem. Dzięki takiemu podejściu nie marnuję czasu, realizuję marzenia. Życie stało się moją pasją.

Szczęście to nie znaleziona wśród trawy czterolistna koniczyna,
ale stan do którego wszyscy powinniśmy dążyć.
 

Szczęście to cel, który możesz osiągnąć,
kiedy w pełni wykorzystasz swój potencjał.

Tym właśnie chcę się z Tobą podzielić.

Moje motto  dotyczące rozwoju: „Gutta cavat lapidiem non vi sed saepe cadendo”

10410855_10202162343075409_3418616210551623646_nListy mailingowe z tej strony nie działają i nie będą. Ty ich nie czytasz, więc bez sensu żebym je pisała, jeśli chcesz możesz do mnie napisać potencjalszczescia@gmail.com

Kim jestem? Ekspertem w kilku dziedzinach, ale o tym kiedy indziej. Pomagam ludziom tworzyć pozytywne zmiany w nich samych, a co za tym idzie w ich życiu. Mam wiele pasji i zainteresowań. Jednym z nich jest kuchnia, gotowanie i pieczenie. Ostatnio zamieniam ją na zdrową kuchnię i piekę ciasta bez cukru i mąki pszennej w dodatku pyszne, rewelacyjna zabawa, aczkolwiek kosztowna. Moją kolejną pasją jest rozwój, czytanie książek, robienie zdjęć, grafika komputerowa, HTML,  gra na gitarze, zdrowie, zioła, niekonwencjonalne metody na zachowanie zdrowia i najnowsze technologie wspierające nasz organizm, ekologia, rozmowy z ludźmi i odkrywanie jaka jest ich pasja, życie w stylu wellness, pisanie i tworzenie, rozwój biznesowy i duchowy. Od kiedy zostałam Ambasadorem Dynamiki Bogactwa fascynuje mnie, jak można tyle wiedzy zawrzeć w profilu.

Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych chłopaków i staram się znaleźć dla nich jak najwięcej czasu.  Starszy syn skończył w tym roku osiemnaście lat.  Moje dzieci wiedzą, że zawsze znajdę czas na to, żeby z nimi porozmawiać, kiedy  tego potrzebują. Trochę trudniej nam idzie wspólne, aktywne spędzanie czasu. Mimo wszystko dajemy radę i wspieramy się wzajemnie. Czasem nie wiem czy ja nie uczę się więcej od nich, niż oni ode mnie.

Podsumowując w życiu kilka rzeczy jest pewnych, jedną z tych rzeczy są zmiany, lepiej być do nich przygotowanym, niż się ich bać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *