Odkryj swój potencjał

W budowaniu swojego szczęścia i sukcesu możesz stosować nadal metodę prób i błędów. Możesz też wykorzystać swoje mocne strony, talenty, działania, które sprawiają Ci przyjemność. Dzięki temu zawsze będziesz mieć motywację i energię do działania.
Istnieje 8 dróg, odkrywając, która z nich należy do Ciebie, otrzymasz wskazówki oparte o  pięć tysięcy lat obserwacji oraz testy psychometryczne. Myślę, że oszczędność czasu jest dla Ciebie równie ważna jak dla mnie, mam rację?

Co zawiera twój szczegółowy profil?

wealth-dynamics-square-520pxTwój profil, czyli najnaturalniejsze czynności, na których powinieneś się skupić budując swoje szczęście.
Przykłady słynnych osób o tym samym profilu, czyli Twój wzór do naśladowania.
– Twoje mocne i słabe strony, rozpraszacze i okazje.
Od czego zacząć, czyli pierwsze kroki.
Jakich krytycznych momentów powinieneś/powinnaś się wystrzegać.
– Jak stworzyć wartość czyli pokazać światu Twoje mocne strony.
– W jaki sposób pokazać Twoją wartość innym.
– Jak zabezpieczyć Twoje finanse
.

 

Jako Ambasador Dynamiki Mentalności chętnie pomogę Ci odkryć  Twój profil. Możesz tez zdecydować się na cykliczne rozmowy coachingowe, które pomogą Ci zastosować tą wiedzę, w Twoim życiu.  Wydobędziesz dzięki nim swój,  być może ukryty potencjał, który będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy, szkole, biznesie, relacjach z innymi ludźmi i życiu osobistym. Napisz do mnie, umów się na rozmowę i zapytaj o aktualne bonusy.

Do bogactwa prowadzi 8 dróg, która jest Twoja?
– Creator tworzy innowacyjne produkty.- Star buduje wpływowe marki.
– Supporter buduje wysoce wydajne zespoły
– Deal Maker zestawia deale, łączy transakcje
– Trader kupuje i sprzedaje towary
– Accumulator  kupuje i trzyma aktywa
– Lord kontroluje płynność finansową aktywów produkcyjnych
– Mechanic tworzy powtarzalne systemy

Skąd pochodzi Dynamika Mentalności?

System bazuje na wieloletniej tradycji, historii oraz badaniach naukowych. Jego korzenie sięgają do systemu myślowego I- Ching, spisanego przez grono chińskich władców i nauczycieli. I- Ching został przetłumaczony i trafił do Carla Junga, który go opublikował.
Na jego podstawie Roger James Hamilton opracował  system Wealth Dynamics Profile, który został już zastosowany przez ponad 40.000 przedsiębiorców na całym świecie. Wyróżnia się spośród innych testów osobowości: intuicyjną strukturą, praktycznymi strategiami oraz współczesnymi wzorami.
Do Polski system został sprowadzony przez Michała Wawrzyniaka. Jest on jedynym licencjonowanym przedstawicielem tej marki w naszym kraju. Stosując system Dynamiki, w ciągu 6 lat zbudował on wielomilionowy biznes- firmę Mentalway, Dream Team, a prywatnie idealny związek i wspaniałą rodzinę. Dzięki Michałowi Wawrzyniakowi i jego Dream Teamowi, miałam możliwość poznania tego systemu i zostania jego Ambasadorem.

Co mi osobiście dało odkrycie profilu?

Zawsze zastanawiałam się dlaczego pracując tak dużo, efekty mam takie zwyczajne. Niby mam pracę, wystarcza pieniędzy na życie, na fajne wakacje, ale gdzie tu szczęście fan, pasja. Ludzie mówili: tak wygląda dorosłe życie. Uznałam, że to ja się nie nadaję, wytłumaczyłam sobie ślicznie, że ważniejsze być, niż mieć i tak sobie żyłam do pewnego dnia. … Kiedy usłyszałam diagnozę, możliwości leczenia i cenę leków, które nie są refundowane…. zabrzmiało kosmicznie. Miesięczny koszt leków dziesięciokrotnie przekraczał moja pensję. Wtedy postanowiłam (po 2 latach zastanawiania się) wykonać test Dynamiki Mentalności. Teraz wiem, że bez sensu czekałam tak długo. Ta wiedza warta jest więcej niż test. Robiłam test sama, nie wiedziałam, że jest opcja zrobienia testu pod opieką znawcy. Było trudno, nie byłam pewna czy dobrze rozumiem pytania, czasem dwie odpowiedzi  pasowały, nie wiedziałam, którą wybrać. Tak czasem bywa kiedy idziemy „nie swoją drogą”.

Teraz wiem, że test najlepiej zrobić z Ambasadorem, który wiele kwestii wyjaśni. Gdybym teraz robiła test z pewnością zgłosiłabym się do Ambasadora, żeby zrobić test razem i mieć pewność. Wynik- odkrycie mojego profilu było  dla mnie szokiem. Dwa miesiące się z nim oswajałam i zastanawiałam: Czy na pewno dobrze zaznaczyłam odpowiedzi?

Po wielu szkoleniach i kilku rozmowach coachingowych z Ambasadorami pojawiło się zrozumienie. Całe życie szłam w innym kierunku, niż moje Flow, zupełnie pod prąd bo tak mówili rodzice, szkoła, otoczenie. Dodatkowo szkoła zniszczyła moją pewność siebie.

Popatrzyłam na wykres i zrozumiałam skąd u mnie coś w stylu „rozdwojenia osobowości”. Creator  z wykresem przesuniętym w stronę Tradera, który patrzy w odwrotnym kierunku. Za każdym razem, kiedy intuicyjnie wymyślałam coś dobrego, wychowanie (czyli cechy Tradera) dawało o sobie znać, bojkotowało pomysły i myślałam „co za pomysł, trzeba stać twardo na ziemi ,  a nie wymyślać”. Kręciłam się w kółko bez sensu. Kiedy to zrozumiałam, zostałam Ambasadorem Dynamiki Mentalności. Pogłębianie tej wiedzy stało się moją pasją. Mój profil pokazał mi drogę, pozwolił zrozumieć siebie i wielu innych ludzi.  O wiele lepiej rozumiem mojego syna. Teraz mam  dokładne wskazówki jak z nim rozmawiać. Doskonale widzę swoje błędy wychowawcze np za mało  go chwalę, za mało dostrzegam to co robi dobrze, za bardzo krytykuję za to co jest jego flow…jako Deal Maker idzie pogadać na godzinkę i wraca po trzech czy czterech. Mój syn po zrobieniu testu lepiej rozumie siebie i łatwiej mu wybrać szkołę i kierunek rozwoju po maturze. Wie, że to co najbardziej lub robić może stać się jego pracą. Test Dynamiki ułatwia wybranie zawodu, który jednocześnie będzie pasją i przyniesie dochód.  Budując swoją firmę, również opieram się na wiedzy z Dynamiki Mentalności, wiem, że kiedy będę budować zespół, wykorzystam tą wiedzę, aby odpowiednio dobrać obowiązki do człowieka, a nie człowieka do stanowiska.

W celu otrzymania dodatkowych informacji lub umówienia się na odkrycie profilu z pomocą Ambasadora napisz na adres: potencjalszczescia@gmail.com  w temacie wiadomości wpisz: Profil DM/ DB,  w treści wiadomości wpisz najlepsze dla Ciebie godziny i dni tygodnia na wykonanie testu (kilka)

Jeśli interesuje Cię rozmowa, konsultacja na temat Twojego odkrytego profilu dynamiki z wykorzystaniem pytań coachingowych, napisz na adres: potencjalszczescia@gmail.com  w temacie wiadomości wpisz: Coaching DM/ DB,  w treści wiadomości wpisz najlepsze dla Ciebie godziny i dni tygodnia na wykonanie testu (kilka)

 

 

3 Responses to Odkryj swój potencjał

  1. Krzyś mówi:

    Brawo. Gratulacje dla autora

  2. Vika Nova mówi:

    Od 3 lat „zdiagnozowany” creator i super mi z tym :) Pozdrawiam. Vika Nova

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *