Kiedy sobie uświadomimy, że nie jesteśmy nieśmiertelni, przestajemy czekać na... kolejne rzeczy, które mają nadejść.
A wtedy przypominamy sobie, że prawdziwe życie toczy się tu i teraz.
Jest naszą drogą do celu, nie celem samym w sobie.

Jeśli ta książka pomoże chociaż jednej osobie stanąć na nogi i zakochać się w życiu, spełni swoje przeznaczenie.

Codziennie rano wschodzi słońce i witam kolejny dzień mojego wspaniałego życia. Każdy dzień - kiedy budzisz się, wstajesz i możesz je widzieć - jest kolejnym cudownym dniem, który należy właściwie wykorzystać. Jednak nic nie dzieje się natychmiast - nawet kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym spadaniem. To samo dotyczy Twojego rozwoju i zdrowia.

Jolanta Jabłońska

Wyjątkowa Książka:

DIAGNOZA:
wyrok czy dar?

Czyli droga przez skały i mokradła z pewnym bagażem doświadczeń oraz zaskakujące odkrycie.

Jolanta Jabłońska

Od sześciu lat mam zdiagnozowane SM (stwardnienie rozsiane). Książka odpowiada na pytanie, jak żyć z taką diagnozą. Jak się pozbierać i poukładać wszystko od nowa. Jak zdobyć pieniądze na leczenie lub wyzdrowienie. Co zrobić, aby dalej żyć - na tyle, na ile to możliwe - normalnie. Wybór drogi pozostawiam czytelnikom. Książka opowiada też o moich poszukiwaniach naturalnych metod na uzdrawianie - czyli o tym, jak zdrowo żyć w tych naszych zwariowanych czasach. Te naturalne metody mogą pomóc dotrwać osobom czekającym na dostęp do nowoczesnych leków. Dzielę się z czytelnikami lekcjami, jakie dała mi diagnoza SM. Myślę, że jest to książka nie tylko dla osób, które już mają zdiagnozowaną ciężką chorobę, lecz że powinni ją przeczytać również ludzie zdrowi.

Kup Już Dziś W Przedsprzedaży.

KLIKNIJ NA PRZYCISK poniżej, aby kupić!

Odbiór i wysyłka książek w kwietniu.

Osoby, które zakupią książkę w przedsprzedaży
do 19 marca 2016 roku otrzymaja PREZENT:
udział w spotkaniu autorskim - webinar online.

Copyright © 2016. Jolanta Jabłońska www.potencjalszczescia.pl

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.