Myślisz i masz?

coc6aFirma zamknięta, połowa stron nie działa, więc z góry przepraszam jeśli chcesz zapisać się na jakiś autoresponder i nie działa. Zapewne takie samo uczucie towarzyszy ludziom, którzy spóźnili się na pociąg…..

Nadal możesz skorzystać z mojej pomocy, tylko już na zupełnie innych zasadach, więc jeśli mogę Ci w czymś pomóc napisz e-maila.

Wróciłam do tego co robię najlepiej: kreowania szczęśliwego i zdrowego życia u siebie i najbliższych. Jak widać jestem o wiele lepszym nauczycielem i mentorem, niż sprzedawcą czy marketerem. Stosuję w swoim życiu, to co przekazywałam Wam w książce i na szkoleniach…  i…. moje życie jest codziennie piękniejsze. Więc dziś kilka kwestii dla przypomnienia.

To co znajduje się w Twoim otoczeniu sam/ sama sobie zafundowałeś/ zafundowałaś :) Ty pozwalasz na to co Cię otacza.
Masz negatywnych ludzi w otoczeniu? Sam ich wybrałeś. Jesteś w toksycznym związku? Czyja to decyzja? Dokucza Ci samotność? Druga połowa nie spada z nieba, trzeba wyjść jej naprzeciw. A może Twoje zdrowie nie jest doskonałe i męczą Cię dolegliwości? Tłumaczysz sobie, że w tym wieku tak ma każdy…. ale to tylko wymówka. zastanów się: czy na pewno? Znam wielu zdrowych ludzi, mimo sędziwego wieku nic im nie dokucza. Oni dbają o zdrowie we wszystkich wymiarach. Za relacje ze swoimi dziećmi również odpowiadasz Ty. Nie stać Cię na realizację marzeń Twoich i twoich bliskich? A kto ma wpływ na Twój portfel? jesteś wolnym człowiekiem, podejmujesz wolne decyzje, jeśli coś nie działa, to trzeba naprawić :)

Najtrudniejsza praca,  to praca nad swoim wnętrzem, praca nad sobą.
Bezwarunkowa miłość to bardzo trudne uczucie, ale przecież najtrudniejsze rzeczy są najważniejsze.

Zmiana Twojego sposobu myślenia i Twoich emocji, wcześniej czy później odzwierciedli się w Twojej rzeczywistości. Magiczną mantrą są słowa „Kocham Cię” mają niesamowitą moc, zwłaszcza kiedy dopadają Cię negatywne emocje, te dwa słowa potrafią odwrócić sytuację :)

Wszystko wraca. Jeśli dbasz o innych dostajesz to samo. Kochasz bezwarunkowo, miłość wróci do Ciebie. Kiedy wykorzystujesz innych, jesteś interesowny, chcesz coś w zamian…nic nie zadziała. Jeśli chcesz coś mieć dostaniesz więcej chcenia jedynie.

Stań przed lustrem. Właśnie widzisz osobę, która może zmienić Twoje życie na lepsze/ inne

Rzeczywistość jak lustro odbija Twoje myśli i uczucia.

Trzy dni temu coś pomyślałam, że chciałabym….., wczoraj otrzymałam propozycję że mogę to mieć co chciałam. Nagle zaczęłam wymyślać i zdroworozsądkowo zastanawiać się: „dlaczego nie?” i ile jest przeszkód. Dziś odpuściłam i pomyślałam: będzie dobrze, dasz radę przecież to marzenie sprzed trzech dni właśnie zaczęło się materializować, spełnia  się, więc musi być wszystko dobrze :)

Czekam na Wasze komentarze. Czy też tak macie, że coś zamarzycie, pomyślicie i dzieje się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? Jakie warunki muszą być spełnione, żeby „działo się”?

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *