Cele z ubiegłego roku

amazone-613708_960_720Zapewne tak samo jak wszyscy, wyznaczasz sobie cele na kolejny rok? A może tylko postanowienia noworoczne, zapomniane po miesiącu? Wczoraj zajrzałam do kalendarza… nie zrealizowany żaden cel z zaplanowanych, a mimo to, to był bardzo dobry rok.

Do marca dzielnie walczyłam o firmę i kompletnie nie szło, w kwietniu skończyły się oszczędności, próbowałam bezskutecznie zmienić zawód, nie wyszło wróciłam do zawodu. Znów robię to w czym jestem perfekcyjna, w czym dokonuję cudów, było mi to potrzebne. chociaż cena jest nadal wysoka bardzo.  Od 3 lat marzyłam o efektach tego co robię, robię coś innego niż chciałam, ale efekty mam genialne. Ostatnio mówią że jestem specjalistą od tłumaczenia niezrozumiałego. W prosty i lekki sposób opowiadam o trudnych tematach, albo daję odczuć rozwiązanie na własnej skórze uczestnikom podczas warsztatów :)

Zaliczyłam w tym roku trzecie w życiu dno, poznałam bardzo dobrze ludzi wokół mnie i …. wstałam, pozbierałam się, uśmiechnęłam i zaczęłam od nowa. Kieruję się sercem i intuicją w tym roku, nie zrealizowałam żadnego z moich styczniowych planów, ale jestem szczęśliwa i czuję że jestem na dobrej drodze. Skoro sama droga sprawia radość i rozwija, to właśnie o to chyba chodzi w życiu :)

archery-782503_960_720Na przyszły rok mam jeden cel – nadal będę szczęśliwa i nadal będę kierować się sercem, intuicją i żyć w zgodzie ze sobą, a resztę zostawię.  Jedna zmiana nie będę na nic cierpliwie czekać, od razu musi być działanie. Koniec z czekaniem na cokolwiek. Czasem wszechświat wie lepiej co jest dla nas dobre, tak po prostu i zbyt szczegółowe cele, wyimaginowane przez umysł, z logiką są hmm… po prostu bez sensu.

Z wiekiem i kolejnymi doświadczeniami coraz więcej rozumiemy, warto pamiętać, że życie jest tu i teraz, wówczas eliminujemy stres związany z przyszłością. Przestaje nam też ciążyć balast przeszłości: nasze negatywne przekonania i stare schematy.

Prawdziwe życie jest tu i teraz. Tu i teraz w tym tygodniu.

Co przyniosło Ci szczęście?
Kto sprawił, że się uśmiechasz?
A dla kogo Ty jesteś osobą, dzięki której pojawia się uśmiech?

rocket-1897776_960_720Jakie cele z ubiegłego roku zostały zrealizowane?
Jakie cele zrealizujesz w kolejnym roku?
Jakie masz cele, których od lat nie możesz zrealizować? Spróbuj je zredefiniować. Sprawdź dlaczego tak jest
Jak zwykle tajemnica tkwi w szczegółach.

Powodzenia!

P.S. W czym jeszcze mogę Ci pomóc? :)

 

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *